Na mecz Puszczy z Cracovią jedziesz za darmo dzięki Puszcza23 oraz Termofol!

Już 21 kwietnia o 12:30, Puszcza Niepołomice zagra swój wyjazdowy mecz w Krakowie z Cracovią. Jako goście, usiądziemy pierwszy raz w tym sezonie na sektorze gości.

Zapisy na mecz

Zapisy na mecz już się rozpoczęły i na chwilę pisania tego wpisu, mamy już ponad 200 osób zapisanych na mecz. Formularz zapisów znajdziecie pod tym linkiem.

Kosztowny wyjazd do Krakowa

Od samego początku słyszeliśmy głosy kibiców Puszczy, że kwota za bilet na trybunę gości była, mówiąc delikatnie, nieco wyższa niż to czego się wszyscy spodziewali. Każdy ma w pamięci mecz Puszczy z Cracovią, kiedy to pasy były gościem na stadionie. Wtedy i lokalizacja fanów, ale i ceny biletów prezentowały się z goła inaczej. Finalnie, wyszło na to, że rodzinny wypad na wyjazdowy mecz Puszczy to lekko ponad 200zł + dojazd/parking + catering.

Puszcza23 x Termofol

Termofol to producent oferujący wysokiej jakości urządzenia grzewcze – folie oraz maty grzewcze, termoregulatory, folie pod lustro, panele na podczerwień oraz instalacje fotowoltaiczne.

Dlatego też, od samego początku myśleliśmy jakie mamy możliwości poprawy tej sytuacji. Dzięki bardzo sprawnej współpracy na linii Stowarzyszenie – Klub, udało się zachęcić sponsora Puszczy, firmę Termofol do wsparcia nas w naszym pomyśle:

Przejazd autokarem dla 300 osób na mecz Puszczy z Cracovią jest darmowy. Na tą chwilę mamy zajętych 33% miejsc w autokarach. Jeżeli chcesz załapać się na darmowy przejazd, zapisz się na wyjazd jak najszybciej!

Liczymy zatem na Twoją obecność!

Zasady przejazdu

Liczymy na to, że ilość chętnych kibiców na mecz będzie zdecydowanie większa i będziemy musieli głowić się jak zadbać o przejazd dla większej ilości osób. Jeżeli chcesz pomóc nam przy organizacji kolejnych autokarów – odezwij się do nas!

Kibice, którzy zdecydują się na przejazd autokarem muszą pamiętać o pewnych zasadach:

  • Kibice należący do stowarzyszenia Puszcza23 mają najwyższy priorytet w zajmowaniu miejsca.
  • Kibice jeżdżący na wyjazdy, także mają wysoki priorytet w zajmowaniu miejsca.
  • Zapisy na autokar odbywają się do piątkowego wieczoru. Przewoźnik musi mieć czas zorganizować odpowiednią ilość autokarów
  • Wejście na pokład autobusu wymagać będzie okazania opłaconego biletu na mecz na sektor gości.
  • Z darmowego przejazdu mogą skorzystać tylko osoby udające się na sektor gości. Osoby planujące oglądanie meczu na innych sektorach muszą zorganizować sobie transport samodzielnie.
  • W przypadku przekroczenia limitu 300 miejsc, możliwe jest uruchomienie kolejnego autokaru. Nie mamy jednak pewności czy będzie się to wiązać o opłatą czy tez nie. Będziemy informować.


Śledźcie nasze social media oraz grupę Puszcza Niepołomice Kibice aby dowiadywać się na bieżąco o wyjeździe. Zapisujcie się tłumnie na mecz! Liczymy na Was. Mamy do zapełnienia duży sektor!

Previous Post PUSZCZA NIEPOŁOMICE - Lech Poznań
Next Post Cracovia - PUSZCZA NIEPOŁOMICE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!