Jesteśmy z Niepołomic

Puszcza23 to także wsparcie lokalnej społeczności!

Wspieramy integrację

Spotkania, imprezy i ułatwienia do budowania znajomości.

Trzymamy ciśnienie

Cechuje nas kulturalny i oddany doping

Każdy jest mile widziany

Puszcze dopingują na trybunach całe rodziny!

Nasze stowarzyszenie zrealizowało parę ciekawych akcji

Działamy od kwietnia 2023 i idzie nam naprawdę nieźle. Zawsze jednak może być lepiej!

Mamy wymierny wpływ na frekwencję na meczach domowych oraz wyjazdwoych a także na postrzeganie klubu przez media i kibiców w Polsce. Budujemy pozytywny klimat wokół Puszczy!

Zobacz jakie akcje i cele udało nam się do tej pory zrealizować. Mamy nadzieję, że wszystkie wymienione tu działania były dla Was pomocne, przydatne i sprawiały, że łatwiej było zachęcić kolejne osoby do odwiedzenia naszych trybun!

Wsparcie klubu przy organizacji wyjazdu na mecz barażowy do Niecieczy

Wsparcie przy sprzedaży biletów na mecz, organizacja transportu i ustalenie kto, gdzie i z kim jedzie, zadbanie o odpowiednie zarządzanie wejściem na stadion oraz organizacja prostej, ale efektownej oprawy z baloników. Do tego dodajmy jeszcze obłędny doping i kolorową fetę w Niepołomicach i mamy pierwszy dosyć spontaniczny cel zrealizowany przez Puszcza23

Akcja “Puszcza dla Puszczy” to nasza próba zbudowania odpowiedzialności za nasze miasto i otaczającą nas zieleń

Jest to też świetna okazja to integracji członków stowarzyszenia oraz kibiców Puszczy! Sprzątanie Puszczy za zgodą Nadleśnictwa zakończone ogniskiem brzmi jak dobry sposób na poznanie nowych, fantastycznych osób!

Pierwsza maskotka Puszczy Niepołomice – “Połomek”

Tego na Puszczy nie było nigdy. Z naszą pomocą udało się zaprojektować i wyprodukować maskotkę Puszczy na podobiznę Żubra. Maskotka w drodze konkursu otrzymała imię Połomek.

Niesamowite jest to, że maskotkę od A do Z przygotowała mieszkanka Niepołomic – Iga, mająca – w czasie jej realizacji – raptem 14 lat! Z opinii najmłodszych, ale i tych nieco starszych kibiców, wiemy, że Połomek dowiózł.

Sama akcja prezentacji Połomka wiązała się z akcją teaserową w postaci plakatów na mieście oraz akcji w social mediach. Na koniec pojawił się filmik promocyjny a sama maskotka została wprowadzona przez Adlera – maskotkę Ruchu Chorzów właśnie podczas meczu Puszczy w Krakowie z Ruchem.

To był magiczny dzień.

Spotkanie integracyjne kibiców i członków stowarzyszenia

Kończący się rok 2023 został wykorzystany przez nas do zorganizowania na Sitowcu ogniska integracyjnego, gdzie całe rodziny bawiły się i spędzały czas na polanie podsumowując mijający rok.

Spotkanie odwiedziło ponad 100 osób związanych z Puszczą! Wszyscy mieli możliwość częstowania się grillowanymi kiełbaskami dostarczonymi przez firmę Bell czy pograć w piłkę w gigantycznej grze 20v20. Spotkanie odwiedził również ku uciesze większości dzieci nasz żubr Połomek!

Święta to szczególny czas. Powinien być wesoły dla wszystkich. Dlatego wzięliśmy udział w akcji Szlachetna Paczka

Bo Puszcza obecnie to bardziej rodzina a nie tylko grupa kibiców.

Zdecydowaliśmy się wziąć udział w akcji Szlachetna Paczka. We współpracy z członkami stowarzyszenia przygotowaliśmy naprawdę sporej wielkości paczkę, która trafiła do potrzebującej rodziny.

Współpraca ze Szlachetną Paczką była na tyle udana, że pozwolono nam aby prezent od Stowarzyszenia przekazał nie kto inny jak sam Żubr Połomek! Powiedzmy tyle, że wszystkie strony akcji były bardzo zadowolone!

Wsparcie schroniska Psie Pole w Racławicach

Nie przeszliśmy obojętnie obok apelu miasta Niepołomice, które współpracuje ze schroniskiem Psie Pole w Racławicach, w którym to zaczęło brakować karmy i innych potrzebnych zwierzakom środków. Zebraliśmy paczkę i zawieźliśmy ją ku uciecze braci mniejszych.

Spotkanie z Puszczą w szkole

Grupa 1923 zadbała o odpowiednie ugoszczenie przedstawicieli Puszczy na spotkaniu w szkole. Wystawa eksponatów takich jak szaliki, koszulki, plakaty czy inne związane z Puszczą i jej historią fanty pozwoliły zbudować niepowtarzalną atmosferę spotkania.

Dołącz do Puszcza23 i realizuj kolejne akcje z nami!

Masz pomysł na akcje? Nie wahaj się i odezwij się do nas!

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!