Zapraszamy do Puszcza23!

Jesteś o krok od zostania członkiem stowarzyszenia Puszcza23! Twoje wsparcie będzie mieć nieoceniony wpływ na rozwój klubu Puszcza Niepołomice!

Twoje składki zostaną przez nas wykorzystane do stworzenia niesamowitych i niespotykanych do tej pory na Naszym stadionie opraw ale także – do realizowania akcji które wspierać będą klub Puszcza Niepołomice!

Wszystko co realizujemy i będziemy realizować, będziemy wykonywać w pełni transparentnie i z poszanowaniem prawa oraz głosu członków stowarzyszenia.

Twoje składki wykorzystamy do zachęcania kolejnych osób do przyjścia na mecze Puszczy, do budowania atmosfery na stadionie ale także – do realizacji celów określonych we współpracy z klubem. Im będzie nas w stowarzyszeniu więcej, tym bardziej rozbudowane akcje będziemy w stanie realizować i finansować!

Ważne informacje

Aby zostać członkiem Stowarzyszenia, oprócz wypełnienia tego formularza, musisz także wykonać przelew za co najmniej jeden miesiąc członkostwa.

Przelew wykonuj na konto stowarzyszenia:
63 1160 2202 0000 0005 6341 7768
(Bank Millenium)

tytule przelewu należy podać co najmniej imię i nazwisko lub nazwę Członka oraz okres, za który składka jest opłacona, np.:
Jan Kowalski, kwiecień 2023” 

Przypominamy! Składkę za dany miesiąc uiszcza się z góry do dnia 15 danego miesiącawyłącznie na rachunek bankowy Stowarzyszenia. Aby ułatwić sobie zadanie – zachęcamy do przelania składek od razu za cały rok (240zł)

Podstawowe dane

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Rodzaj członkowstwa

Rodzaj wsparcia(required)

Dodatkowe informacje

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!