30 dni na darmowy zwrot ( odstąpienie od umowy). 

  1. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży towaru, bez podania jakiejkolwiek przyczyny (tzw. zwrot towaru).
  2. Prawo do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie towaru lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie towaru.

Pozostałe warunki zostały zawarte w regulaminie sklepu

Sposoby zwrotu

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient składa sprzedającemu jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w jeden ze wskazanych sposobów:

  • pocztą na adres: Pileckiego 20/33, 32-005 Niepołomice
  • przez wysłanie wiadomości e-mail na adres:  zarzad@puszcza23.pl
  • przez wydrukowanie, wypełnienie i wysłanie wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego na stronie sklepu internetowego,
  • przez wypełnienie i wysłanie formularza online, dostępnego w panelu Klienta przy każdym zamówieniu; 

Rzeczy należy odesłać na adres: Pileckiego 20/33, 32-005 Niepołomice, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Klient poinformował o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Termin jest zachowany, jeżeli Klient odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Pozostałe warunki zostały zawarte w regulaminie sklepu

Jak złożyć reklamację?

Reklamację można złożyć w sklepie stacjonarnym lub drogą pocztową.

W przypadku reklamacji drogą pocztową, należy wskazać przyczyny reklamacji oraz informacje niezbędne do zidentyfikowania zamówienia. 

Do złożenia reklamacji może zostać wykorzystany z formularz „Reklamacja” (dostępny w serwisie internetowym, w panelu Klienta, przy każdym zamówieniu), który można wypełnić online lub wydrukować, a następnie odesłać towar na adres: Pileckiego 20/33, 32-005 Niepołomice.

Pozostałe warunki zostały zawarte w regulaminie sklepu

Jaki jest czas rozpatrywania reklamacji?

Sprzedający rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni i poinformuje Klienta o sposobie jej załatwienia poprzez wiadomość e-mail bądź sms.

Pozostałe warunki zostały zawarte w regulaminie sklepu

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!