Klub biznesu 23

Wspieraj Puszcze Niepołomice i promuj swój biznes w nie-tak-znowu-lokalnej społeczności

Poznaj ofertę Klubu Biznesu 23 i sprawdź dla kogo skierowana jest jego oferta. Wybierz wariant wsparcia który Cię interesuje i działajmy razem ku chwale Drzewiastej! Dołącz do naszego klubu biznesu i bądź ze swoim biznesem jeszcze bliżej klubu.

Czym jest Klubu Biznesu 23

KB23 to wyjątkowe miejsce dla wszystkich mniejszych i większych przedsiębiorstw mających swoją siedzibę między innymi w mieście i gminie Niepołomice.

Dołączenie do Klubu Biznesu 23 to szansa nawiązania znajomości z innymi przedsiębiorcami z okolicy, zbudowanie nieoczywistych, ale dostarczających wymierne korzyści współprace czy po prostu – poznanie ciekawych ludzi z różnych sektorów gospodarki!

Dołącz do grona osób, które zajmują się między innymi marketingiem, prawem, podatkami, gastronomią czy transportem!

Realizuj swoje cele marketingowe

Zwiększ zasięg swojej firmy w Internecie z pomocą naszych kanałów social media, strony internetowej i innych możliwości.

Docieraj do nowych odbiorców

Docieraj ze swoimi usługami i produktami do nowych partnerów biznesowych oraz odbiorców w klubie biznesu oraz środowisku Puszczy.

Wspieraj stowarzyszenie kibiców Puszczy

Dołączają do naszego klubu biznesu, masz możliwość wspierać kulturalny ruch kibicowski przy Puszczy Niepołomice! Zróbmy razem coś lepszego!

Bądź o krok od dołączenia do sponsorów Puszczy Niepołomice

Chcesz zacząć swoją przygodę ze sponsoringiem? Zacznij ją z nami! Pomożemy Ci zostać partnerem/sponsorem Puszczy Niepołomice.

Oni już z nami współpracują:

Korzyści płynące z dołączenia do Klubu Biznesu 23

Poznaj co możemy zaoferować Tobie i Twojej firmie po dołączeniu do Klubu Biznesu 23. To tylko przykładowe rozwiązania i będziemy robić wszystko, aby Twoja firma uzyskała jak najwięcej korzyści z udziału w Klubie Biznesu 23.

Jak wykorzytamy środki od partnerów Stowarzyszenia?

  • Opłacimy koszty administracyjne (obsługa konta bankowego, dostępy do niezbędnych aplikacji i programów w tym serwery, domeny)
  • Opłacenie niezbędnych pracowników do obsługi sklepu oraz zleceń wykraczających nasze kompetencje (np. księgowość, grafika)
  • Opłaty za ewentualny najem powierzchni biurowych
  • Wszelkie kwestie, które są niezbędne do działania Stowarzyszenia a które wykraczają poza statut.
Promocja Twojego biznesu poprzez nasze kanały komunikacji

Docieramy do praktycznie wszystkich kibiców Puszczy Niepołomice poprzez kanały na social mediach, grupę na Facebook. Jesteśmy w stanie wysłać także e-mail z Twoją ofertą do członków stowarzyszenia!

Wykorzystaj Połomka do Twojej akcji promocyjnej!

Wykorzystaj postać Połomka do promocji swojego biznesu w formie zdjęć lub filmów! Połomek może osobiście zjawić się w Twojej firmie lub wziąć udział w wydarzeniu organizowanym przez Ciebie!

Networking i wydarzenia

Planujemy uruchomić cykliczne spotkania podczas których możliwe będzie wymienienie się kontaktami i ofertami z innymi członkami klubu biznesu. W czasie takich spotkań poznasz wiele ciekawych osób oraz dowiesz się interesujących rzeczy w czasie prowadzonych prelekcji.

Przygotowanie do sponsorowania klubu

Damy Ci szansę zwiększyć zasięg działalności Twojej firmy oraz co za tym idzie przychody. Dzięki temu już wkrótce możliwe będzie dołączenie do rodziny partnerów i sponsorów Puszczy Niepołomice!

Promocja Twojego biznesu wśród kibiców

Otrzymasz szansę dotarcia do kibiców Puszczy w trakcie sprzedaży przez naszych wolontariuszy biletów na przejazd poprzez rozdawanie ulotek informacyjnych! Podobna akcja może być wykonana w trakcie przejazdu na mecz.

Zostań sponsorem wyjazdu!

Marzy Ci się zostanie sponsorem meczu, ale póki co, jest to poza Twoimi możliwościami? Zostań sponsorem przejazdu! Damy znać naszym kibicom, że dzięki Twojemu wsparciu przejazd na mecz do Krakowa lub na jeden z wielu meczy wyjazdowych został zorganizowany z Twoją pomocą!

Twój produkt w naszym sklepie

Możemy dodać Twój produkt do naszego sklepu internetowego! Oczywiście idealnie, gdyby był on powiązany z działalnością Stowarzyszenia i kojarzył się z Puszczą Niepołomice.

To nie wszystko!

Chcemy wraz z klubem przygotować dla partnerów Stowarzyszenia dodatkowe specjalne możliwości i korzyści promocji Twojego biznesu! Chcemy zmobilizować lokalną społeczność biznesową do promowania naszej perły w koronie – Puszczy Niepołomice.

Tak możesz z nami współpracować

Wybierz sposób współpracy który najlepiej Ci pasuje! Możesz wspierać Stowarzyszenie co miesiąc, raz na rok lub wybrać inną interesującą Cię opcję! Wspierając Stowarzyszenie Puszcza23 otrzymasz od nas fakturę potwierdzającą płatność. Nie jesteśmy jednak płatnikami VAT. Wykorzystaj swój budżet CSR na wspieranie lokalnego klubu i ruchu kibicowskiego który jako jeden z nielicznych w Polsce budowany jest w oparciu o rodzinną i bezpieczną atmosferę! Nie zawiedziemy Cię i swoją postawą będziemy budować wspólnie obopólne korzyści.

Comiesięcznie wsparcie

Dołącz do KB23 i wspieraj stowarzyszenie poprzez comiesięczne składki. Co miesiąc otrzymywać będziesz od nas fakturę VAT którą będziesz mógł umieścić w swoich kosztach!

Wsparcie z góry na rok

Jednorazowa wpłata, która sprawi, że otrzymasz status partnera Stowarzyszenia na cały rok oraz dołączysz do Klubu Biznesu 23! Także w tym wariancie otrzymasz o nas stosowną fakturę kosztową!

Wsparcie na konkretny cel

Wspólnie zrealizujmy pojedynczą akcję – np. przekażmy ulotki reklamowe Twojej firmy lub zapewnij sobie wizytę Połomka w swojej firmie. W zależności od wartości projektu, dołączenie do Klubu Biznesu może trwać różny czas.

Wymiana barterowa

Nasze usługi marketingowe oraz sam udział w klubie biznesu może wiązać się z wymianą usług lub towarów w formie umowy barterowej. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły współpracy oraz dołączenia do Klubu Biznesu 23!

Masz pytania?

Dołączenie do Klubu Biznesu 23 jest banalnie proste i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami! Współpracujesz z nami tak długo jak będziesz tego chciał.

Jeżeli jednak potrzebujesz większą ilość informacji lub ustalić szczegóły współpracy, napisz do nas wiadomość. Chętnie pomożemy Ci i wyjaśnimy wszystkie niejasności.

Potrzebujesz pełną ofertę w formie PDF? Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy Ci szczegółową ofertę!

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!