Jesteśmy kibicami Puszczy Niepołomice

Od początku naszej działalności, główną ideą, która nam przyświecała, było zbudowanie kulturalnego, bezpiecznego i prężnie działającego ruchu kibicowskiego na Puszczy.

Od kwietnia 2023 roku, kiedy zaczęliśmy oficjalnie działać jako zorganizowana grupa kibicowska nie przypuszczaliśmy nawet, że od razu zostaniemy wrzuceni na głęboką wodę pomagając organizować wyjazd na finałowy mecz barażowy do Niecieczy który miał zadecydować o awansie do Ekstraklasy.

Rozpoczynając działalność jako stowarzyszenie kibiców Puszcza Niepołomice, założyliśmy sobie za cel poprawienie frekwencji na meczach domowych, zwiększenie ilości osób na meczach wyjazdowych, organizacje jeszcze lepszego dopingu na trybunach i oprawy.

Procentowo, jesteśmy w TOP pod względem frekwencji!

Biorąc pod uwagę, że Niepołomice to około 20 tysięczna miejscowość, osiągnięcie średniej frekwencji na poziomie 2,5 tysiąca osób sprawia, że procentowo znajdujemy się w topie Polski pod względem osób biorących udział w meczach do ilości mieszkańców.

Dla nas jednak to wciąż za mało i będziemy robić wszystko aby na meczach Puszczy Niepołomice pojawiało się coraz więcej nowych kibiców którzy zostaną z nami na lata.

Bo miejsce na trybunach Puszczy jest dla każdego kto ceni sobie przede wszystkim dobrą zabawę i sportowe emocje oraz ma drzewiastą w serduchu.

Niepołomice znaczy Puszcza, Puszcza to Niepołomice

Od małego na całego.

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele pracy przed nami. Chcemy, aby z Puszczą identyfikowały się nie tylko dzieciaki grające w Akademii Puszczy, ale także młodzież i dzieciaki mieszkające w Niepołomicach.

Liczymy na to, że pomożemy naszym młodszym mieszkańcom poznać lepiej swoje rodzinne miasto i związać ich silnie z ich lokalnym ekstraklasowym klubem przekazując jednocześnie przydatne w życiu wartości takie jak braterstwo, pasja czy kultura.

Tym się możemy pochwalić

Oto działania które stały się standardem a które – mamy nadzieję – ułatwiają Wam wspieranie Puszczy

Gadżety w barwach żółto-zielonych

Pomińmy kwestie, które barwy są tymi “właściwymi”. Dajemy Wam możliwość zakupu gadżetów w barwach, które większość kibiców uważa za prawidłowe. Wraz z uruchomieniem sklepu, dostęp do tych gadżetów jak i ich ilość znacząco się zwiększyła.

Niematerialne wsparcie klubu

Poznaliście już Połomka, naszą Puszczową maskotkę? Na pewno tak. To jeden z przykładów tego jak Puszcza23 pomaga klubowi w budowaniu frekwencji! A może trafiliście kiedyś na plakaty zapowiadające mecz? W tajemnicy powiemy Wam, że nie wieszają je krasnoludki 😉

Akcje budujące jedność

Szlachetna Paczka, wsparcie schroniska Psie Pole w Racławicach, Ogniska integracyjne czy wsparcie Nadleśnictwa w Niepołomicach. To tylko niektóre z akcji, które sprawiają, że budujemy jedność i braterstwo.

Transport na mecze domowe

Granie w Krakowie jest nieco uciążliwe. Dzięki naszej pomocy, macie jednak wygodny i względnie tani transport wprost pod stadion Cracovii,

Oni tworzą stowarzyszenie Puszcza23

Zarząd stowarzyszenia

Tomasz Stopka
Prezes

Dawid Woźniak
V-ce prezes

Komisja rewizyjna
stowarzyszenia

Faustyna Puchała
Księgowość

Michał Pichór
Prawnik

Janusz Puchała
Transport

Radosław Toroń
Logistyka

Bogdan Makuła
Animator

Przemysław Pitek
Public relations

Dołącz do naszego stowarzyszenia już dziś i buduj z nami historię wielkiego klubu z małej miejscowości – Puszczy Niepołomice. Awans do ekstraklasy to dopiero początek!

To także od Ciebie zależy, jak potoczy się dalsza historia naszego klubu, akademii, stadionu, kibiców i wszystkiego co związanego z Puszczą Niepołomice! Pamiętaj, że #RazemJesteśmySilni.

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!