white dandelion flower shallow focus photography

Nowa strona internetowa stowarzyszenia!

Strona Puszcza23.pl przeszła totalną przebudowę. Zmieniło się dosłownie wszystko! Od razu mówimy – testowaliśmy ją na wszelakie sposoby, na komputerach, laptopach i telefonach – wciąż jednak może się zdarzyć, że coś gdzieś nie wyświetli się jak należy albo nie zadziała. Wtedy koniecznie dajcie znać!

Mamy sklep internetowy!

Wiedząc jednak jak rozwija się stowarzyszenie, oczywistym było, że taka strona to zupełnie niewystarczające miejsce. Dlatego też postanowiliśmy z początkiem roku rozpocząć prace nad nową wersją strony. Dodatkowo, poza przyjemniejszym dla oka rozłożeniem treści i elementów, uruchomiliśmy także sklep internetowy! Jest to naturalna kolej rzeczy po przegłosowanych zmianach statutu stowarzyszenia!

W sklepie znajdziecie produkty które jeszcze mamy na stanie z różnych wcześniejszych zamówień w tym koszulki, bluzy czy szaliki. Nie myślcie jednak, że na tym nasza propozycja dla Was się kończy. Tak, pracujemy nad tym, aby w Wasze ręce oddać wkrótce jeszcze więcej żółto-zielonych gadżetów.

Wkrótce otworzymy Klub Biznesu

Pracujemy też ciężko nad uruchomieniem jak najszybciej Klubu Biznesu, który mamy nadzieję, przyspieszy proces pozyskiwania partnerów oraz sponsorów do klubu. Koniecznie zapiszcie się na listę oczekującą a już wkrótce przekażemy Wam pierwsze informacje.

Chcemy cały lokalny Niepołomicki biznes, któremu Puszcza i miasto leży na sercu połączyć w jeden wielki organizm, który #Razem będzie stymulował się do rozwoju!

To będzie przydatne na nowej stronie:

  • Dużo bardziej przejrzysty i prosty układ informacji!
  • Nowe miejsca docelowe jak na przykład podstronę “mecze” gdzie będzie starali się informować Was o nadchodzących meczach. Znajdziecie tam informacje o linkach do zapisów, godziny zbiórek, odjazdów oraz ewentualne uwagi co do danego wyjazdu. Będziemy starali się także podsumowywać każdy mecz tak aby budować historię naszych wyjazdów oraz meczów domowych!
  • Wraz z opisywaniem meczy, będziemy chcieli poszerzać informacje o przeszłe mecze w tym składy, wyniki oraz – jeżeli macie – zdjęcia i filmy, aby za jakiś czas móc pokazać potomnym jak rozwijał się ruch kibicowski nie tylko w ostatnim sezonie, ale i wiele lat wstecz! Stwórzmy wspólnie Puszczowe Wiki!
  • Nowy, bardziej przejrzysty formularz zapisu do stowarzyszenia. To jeden z obszarów, gdzie odchodzić będziemy od stosowania zewnętrznych rozwiązań przy zbieraniu od Was informacji. Kolejnym krokiem będą zapisy na wyjazdy. Postaramy się nawet zaimplementować płatności online dla Waszej wygody!

Promocja na start!

Tylko w czwartek (07.03.2024) oraz w dniu meczu z Rakowem (09.03.2024), koszty oferowanych przez nas produktów będą niższe!

W czwartek między 17:30 a 19:30 dostępne będą do kupienia Szaliki w promocyjnej cenie 35zł. Cena obowiązuje kupując produkt na miejscu!

W dniu meczowym, w sobotę przed meczem oraz w przerwie meczu możliwe będzie zakupienie szalika oraz bluzy. Tego dnia bluzę kupisz za jedyne 120zł a szalik za 35zł. Cena obowiązuje kupując produkt na miejscu!

Taka oferta raczej się już nie powtórzy.

Zapraszamy do dołączania do stowarzyszenia, zakupów i uczęszczania na mecze!

Previous Post PUSZCZA NIEPOŁOMICE - Raków Częstochowa
Next Post "Puszcza dla Puszczy: budki dla ptaków i schrony dla nietoperzy"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!