Turniej esportowy dla najmłodszych kibiców Puszczy!

Już 11 maja 2024 od godziny 10:00 w Izbie regionalnej w Niepołomicach, przy ulicy Zamkowej, odbędzie się pierwszy turniej esportowy w mieście! Dzieci i młodzież, będą w stanie zmierzyć się w rywalizacji w grę EA FC24 (potocznie nazywana FIFA24). To wydarzenie nie mogłoby się jednak odbyć bez wsparcia miasta i gminy Niepołomice oraz naszego kochanego klubu Puszcza Niepołomice!

Wydarzenie to będzie świetnym wstępem do meczu Puszczy rozgrywanego już w niedzielę, 12 maja z Wartą Poznań.

Co na wydarzeniu?

Sam turniej rozgrywany będzie na konsolach Xbox One w systemie turniejowym. Zwycięzca 8 minutowego meczu (4 minuty połowa), przechodzi dalej w drabince, aż do wielkiego finału! Finalnie, około godziny 15:30 rozegramy dwa najważniejsze mecze – o miejsce 3 oraz o miejsce 1. Zwycięzcy turnieju cieszyć się będą mogli z atrakcyjnych nagród rzeczowych!

Pozostali uczestnicy turnieju także będą mieli szanse zdobyć różne nagrody w czasie trwania wydarzenia.

W czasie turnieju spotkać będziecie mogli ciekawe osoby, sprawdzić się w grze na bębnie, wziąć udział w różnych aktywnościach i konkursach, ale przede wszystkim – dopingować zawodników turnieju. Nie będziemy zdradzać jeszcze wszystkich atrakcji i niespodzianek jakie na Was będą czekać, ale nie powinno być nudno! 🙂

Więcej o turnieju znajdziecie na dedykowanej podstronie: Turniej.

Zapraszamy wszystkich młodych kibiców Puszczy do udziału w turnieju!

Previous Post PUSZCZA NIEPOŁOMICE - Korona Kielce
Next Post Pogoń Szczecin - PUSZCZA NIEPOŁOMICE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!