Jak zostać członkiem stowarzyszenia Puszcza23?

Dołączenie do stowarzyszenia kibiców Puszczy Niepołomice „Puszcza23” zajmie Ci około 5 minut.

1. Zacznij od uzupełnienia formularza zapisu znajdującego się tutaj: https://puszcza23.pl/zapisz-sie

2. Wybierz rodzaj członkostwa. Dla osób poniżej 16 roku życia proponujemy opcję „młodego kibica” a dla tych starszych – „kibic”.

Na tym etapie jeszcze nic nie musisz płacić. Póki co, zgłaszasz jedynie swoją chęć dołączenia do stowarzyszenia! Jeżeli chcesz dodać więcej niż jedną osobę, konieczne będzie uzupełnienie formularza ponownie. Nie ma możliwości dodania wielu osób w czasie pojedynczej sesji.

3. Pamiętaj aby uzupełnić wszystkie dane poprawnie. Pozwolą one w przyszłości kontaktować się z Tobą oraz dostarczać Ci odpowiednie dla Ciebie informacje!

4. Po uzupełnieniu formularza pora przejść do kolejnego kroku – uiszczenia pierwszej składki członkowskiej. Na numer konta stowarzyszenia należy przesłać minimum jednomiesięczną składkę zależnie od wybranej wcześniej opcji („młody kibic” – 5zł lub „kibic” – 20zł).

Dane do wykonania przelewu:
Numer konta: 63 1160 2202 0000 0005 6341 7768
W tytule przelewu należy podać co najmniej imię i nazwisko lub nazwę Członka oraz okres, za który składka jest opłacona, np. „Jan Kowalski, kwiecień 2023

Składkę należy opłacać do 15 dnia każdego miesiąca. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby opłacić swoją składkę od razu na dłuższy okres z góry! Na przykład na pół lub cały rok. Mamy wielu członków którzy zdecydowali się na ten krok.

5. Po dokonaniu wpłaty musisz uzbroić się w cierpliwość. Musimy teraz zweryfikować Twoje zgłoszenie oraz płatność a następnie stworzyć odpowiednią uchwałę która oficjalnie pozwoli Ci dołączyć do naszego stowarzyszenia. Trwa to najczęściej 24-48h. Musisz jednak nam wybaczyć gdyby trwało to nieco dłużej – realizujemy to póki co ręcznie.

6. W momencie gdy zweryfikujemy Twoje zgłoszenie, przypiszemy Ci kolejny numer członkowski. Nie ma możliwości wyboru numeru członkowskiego! Następnie wyślemy na podany wcześniej adres e-mail potwierdzenie nadania statusu członka wraz z odpowiednim numerem. Od teraz, możesz cieszyć się wszystkimi lub większością (w zależności od długości opłaconej składki) benefitami dostępnymi dla członków stowarzyszenia w tym:

  • Zniżkami w restauracji Zamkowa9
  • Zniżkami w sklepie internetowym Puszczy
  • Niższymi opłatami w Kancelarii Radcy Prawnego Michała Pichóra
  • Jedną, darmową 45-minutową konsultację SEO w SEMURAI

Ponadto, otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy członków stowarzyszenia na Facebook gdzie pojawiać się będą ekskluzywne materiały i wiadomości.

7. Brak opłacania składek spowoduje dezaktywację Twojego członkostwa! Będziemy Ci przypominać co jakiś czas o ewentualnym braku wpływu z Twojej strony. Pamiętaj, że zawsze możesz zawiesić swoje członkostwo na jakiś czas – to nic nie kosztuję. Zachowasz jednak dzięki temu swój numer członkowski.

Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu!