Zamkowa9 z nami kibicami!

Niech nie zmyli Was to, że trochę ostatnio zamilkliśmy. Dzieje się na tyle dużo, że jak wrócimy do Was z efektami naszych wszystkich działań to niejednego może zaskoczyć co ciekawego udało nam się wykonać.

Nasze cele

Jednym z celów naszego stowarzyszenia, jest mobilizacja lokalnego biznesu – tego mniejszego i nieco większego – we wspieraniu Puszczy oraz ruchu kibicowskiego w Niepołomicach.

Jednym z głównych problemów z jakimi się borykają kibice jest brak miejsca wypadowego przed i po meczach domowych oraz brak miejsca gdzie można większą grupą obejrzeć mecze wyjazdowe (dla tych, którzy na wyjazd wybrać się nie mogli). Na szczęście z dniem dzisiejszym, problem został rozwiązany!

Zamkowa9 partnerem stowarzyszenia Puszcza23!

Restauracja Zamkowa9 została oficjalnie partnerem Stowarzyszenia! Wspólnie z Zamkowa9 będziemy organizować spotkania przedmeczowe, pomeczowe ale także specjalne akcje skierowane głównie dla kibiców Puszczy i członków stowarzyszenia.

Czy współpraca z Zamkowa9 wiąże się z jakimiś korzyściami dla naszej kibicowskiej społeczności? Oczywiście, że… zobaczycie 🙂 Wkrótce więcej informacji w tym temacie.

Tymczasem odwiedzajcie Zamkowa9!

Restauracja czynna jest codziennie od godziny 11. Znajdziecie ją przy ulicy Zamkowej 9 obok Zamku. Do Waszej dyspozycji jest także ogródek na świeżym powietrzu. W Zamkowej9 zjecie pyszny dwudaniowy obiad, branch ale i słodkie przekąski i desery. Szczególnie polecamy krem kukurydziany z popcornem!

Polecamy gorąco odwiedzać Zamkową9 oraz śledzić ich na Facebooku


Opublikowano

w