Zamkowa9 z nami kibicami!

Niech nie zmyli Was to, że trochę ostatnio zamilkliśmy. Dzieje się na tyle dużo, że jak wrócimy do Was z efektami naszych wszystkich działań to niejednego może zaskoczyć co ciekawego udało nam się wykonać.

Nasze cele

Jednym z celów naszego stowarzyszenia, jest mobilizacja lokalnego biznesu – tego mniejszego i nieco większego – we wspieraniu Puszczy oraz ruchu kibicowskiego w Niepołomicach.

Jednym z głównych problemów z jakimi się borykają kibice jest brak miejsca wypadowego przed i po meczach domowych oraz brak miejsca, gdzie można większą grupą obejrzeć mecze wyjazdowe (dla tych, którzy na wyjazd wybrać się nie mogli). Na szczęście dzisiaj, problem został rozwiązany!

Zamkowa9 partnerem stowarzyszenia Puszcza23!

Restauracja Zamkowa9 została oficjalnie partnerem Stowarzyszenia! Wspólnie z Zamkowa9 będziemy organizować spotkania przedmeczowe, pomeczowe, ale także specjalne akcje skierowane głównie dla kibiców Puszczy i członków stowarzyszenia.

Czy współpraca z Zamkowa9 wiąże się z jakimiś korzyściami dla naszej kibicowskiej społeczności? Oczywiście, że… zobaczycie 🙂 Wkrótce więcej informacji w tym temacie.

Tymczasem odwiedzajcie Zamkowa9!

Restauracja czynna jest codziennie od godziny 11. Znajdziecie ją przy ulicy Zamkowej 9 obok Zamku. Do Waszej dyspozycji jest także ogródek na świeżym powietrzu. W Zamkowej9 zjecie pyszny dwudaniowy obiad, branch ale i słodkie przekąski i desery. Szczególnie polecamy krem kukurydziany z popcornem!

Polecamy gorąco odwiedzać Zamkową9 oraz śledzić ich na Facebooku

Previous Post Na co przeznaczymy zebrane pieniądze?
Next Post Spotkanie stowarzyszenia Puszcza23 w Izbie Regionalnej

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!