Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Puszcza23

30 maja 2026 roku w Izbie Regionalnej odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Puszcza23. Spotkanie było okazją do podsumowania działalności organizacji w minionym roku, przedstawienia sprawozdania finansowego za 2025 rok oraz omówienia najważniejszych działań realizowanych przez Stowarzyszenie.

Podczas zebrania członkowie zapoznali się również z pozytywną opinią Komisji Rewizyjnej dotyczącą pracy Zarządu. W związku z prawidłową realizacją powierzonych zadań, Walne Zebranie udzieliło absolutorium dotychczasowemu Zarządowi, który tworzyli:

  • Tomasz Stopka – Prezes Stowarzyszenia,
  • Dawid Woźniak – Członek Zarządu.

Wraz z zakończeniem zebrania dobiegła końca także trzyletnia kadencja władz Stowarzyszenia oraz Komisji Rewizyjnej.

Dotychczasowy skład Komisji Rewizyjnej

  • Przemysław Pitek – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej,
  • Bogusław Makuła – Członek Komisji Rewizyjnej,
  • Radosław Toroń – Członek Komisji Rewizyjnej.

Wybór nowych władz Stowarzyszenia

Podczas sobotniego spotkania członkowie Stowarzyszenia dokonali wyboru nowych władz na kolejną, trzyletnią kadencję.

W wyniku przeprowadzonego głosowania wybrano następujący skład Zarządu:

  • Dawid Woźniak – Prezes Zarządu,
  • Przemysław Pitek – Członek Zarządu,
  • Tomasz Stopka – Członek Zarządu.

Nowy skład Komisji Rewizyjnej

  • Radosław Toroń – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej,
  • Bogusław Makuła – Członek Komisji Rewizyjnej,
  • Piotr Gorczyca – Członek Komisji Rewizyjnej,
  • Wojciech Frąś – Członek Komisji Rewizyjnej.

Kierunki rozwoju na najbliższe lata

W trakcie zebrania przedstawiono również koncepcje dalszego rozwoju Stowarzyszenia oraz plany działań na kolejne lata. Wśród najważniejszych założeń znalazło się zwiększenie aktywności promujących środowisko kibiców Puszczy, organizacja nowych inicjatyw integracyjnych i społecznych, a także dalsze wzmacnianie obecności Stowarzyszenia w mediach oraz przestrzeni publicznej.

Istotnym elementem planów rozwojowych będzie również jeszcze szersza współpraca z firmami partnerskimi i lokalnymi przedsiębiorcami. Dzięki wspólnym projektom możliwe będzie skuteczniejsze realizowanie celów statutowych oraz tworzenie nowych możliwości wspierania działalności Stowarzyszenia i lokalnej społeczności.

Podziękowania i życzenia

Serdeczne podziękowania kierujemy do ustępującego Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej za zaangażowanie, poświęcony czas i pracę na rzecz rozwoju Stowarzyszenia Puszcza23 w minionej kadencji. Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się zrealizować wiele wartościowych inicjatyw, które przyczyniły się do umacniania naszej społeczności.

Nowo wybranym władzom Stowarzyszenia składamy gratulacje oraz życzymy wytrwałości, satysfakcji z podejmowanych działań, wielu udanych przedsięwzięć oraz powodzenia w realizacji ambitnych planów na kolejne lata. Jesteśmy przekonani, że nowa kadencja przyniesie dalszy rozwój Stowarzyszenia Puszcza23 i kolejne sukcesy całego naszego środowiska.

Previous Post Relacja z meczu MIEDŹ LEGNICA - PUSZCZA NIEPOŁOMICE        2:1 (1:1)
Next Post PODSUMOWANIE SEZONU 2025/26

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!