Spotkanie stowarzyszenia Puszcza23 w Izbie Regionalnej

W niedzielę, 7 maja 2023 o godzinie 17:30 w salach Izby Regionalnej w Niepołomicach, przy ulicy Zamkowej, odbyło się pierwsze spotkanie stowarzyszenia Kibiców Puszczy Niepołomice – Puszcza23.

Była to okazja, aby osoby będące w stowarzyszeniu, sprawdziły, jak przebiega nasza praca a osoby chcące się zapisać – aby poznały zarząd, członków i misję naszego stowarzyszenia lepiej.

W czasie spotkania zaprezentowana została prezentacja przedstawiająca rozwój ruchu kibicowskiego przy Puszczy w ostatnich latach oraz nasze mniejsze i większe sukcesy w tym oprawy czy akcje specjalne. Daliśmy także jasno do zrozumienia, że chcemy dalej podążać wyznaczoną ścieżką, trybun bezpiecznych dla całych rodzin, ale jednak bawiących się jak na kibiców przystało.

Na spotkanie przybyło około 30 osób w tym kilka osób, które chciały poznać nasze stowarzyszenie lepiej oraz Prezes Niepołomickiego Sportu, czyli defacto – Puszczy Niepołomice – Marek Bartoszek. Warte zaznaczenia jest, że przybył on na nasze spotkanie z rodziną.

Był z nami prezes Puszczy!

Po przedstawieniu przez nas planów na bliższy i dalszy czas oraz podsumowań zrealizowanych akcji, do głosu doszedł prezes Puszczy. Zdradził on kilka ciekawostek, które, póki co muszą zostać między uczestnikami spotkania, ale także jasno zaznaczył i podkreślił: przygotowania do ewentualnej gry w Ekstraklasie są na ostatniej prostej. Czekamy tylko na wygrane naszego zespołu!

Po zakończeniu części oficjalnej spotkania, do naszego stowarzyszenia dołączyły kolejne osoby. Jest nas teraz równe 40 osób! Wraz z nimi udaliśmy się do naszej restauracji partnerskiej – Zamkowej 9 – aby w luźniejszej atmosferze omówić sprawy poruszone na spotkaniu.

Najważniejsze kwestie przedstawione na spotkaniu:

  • Pełna zgoda i obustrone wsparcie na linii stowarzyszenie-klub.
  • Przypisanie specjalnych zniżek dla członków stowarzyszenia m.in. w firmach partnerskich
  • Uruchomienie Klubu Biznesu
  • Ogłoszenie Honorowych Członków Stowarzyszenia oraz Piłkarskich Legend Puszczy Niepołomice
  • Organizacja atrakcji na czas Dni Niepołomic 2023

I parę innych rzeczy. Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się do naszego stowarzyszenia już dziś!

Galeria ze spotkania

Previous Post Zamkowa9 z nami kibicami!
Next Post Każdy tak myśli: Pieskom wrzucimy dziś coś do miski!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!