Puszcza23 – Zaczynamy!

Dziś (04.04.23) rozpoczynamy proces przyjmowania nowych członków do naszego stowarzyszenia.

Proces dołączenia do stowarzyszenia jest banalnie prosty!

Po pierwsze, uzupełnij formularz zgłoszeniowy. Znajdziesz go chociażby w górnym menu. Uzupełnij wszystkie dane poprawnie. Zachęcamy także do pozostawienia swojego adresu e-mail oraz telefonu. Będziemy dzięki temu mogli informować Cię w przyszłości o aktualnościach skierowanych tylko dla członków stowarzyszenia, ale także dawać znać o wyjazdach czy innych zorganizowanych akcjach.

Po wypełnieniu formularza, konieczne jest uiszczenie opłaty za składkę lub składki. W zależności czy masz mniej niż 16 lat czy więcej składka będzie wynosić 5 lub 20 złotych miesięcznie. Dla osób powyżej 16 roku życia oferujemy dodatkowo opcję przelania składek za cały rok z góry (240zł) w zamian za co, otrzymasz wkrótce unikalny kubek stowarzyszenia stworzony specjalnie na tą okazję!

Po poprawnym uzupełnieniu formularza oraz przesłaniu składki, daj nam kilka dni abyśmy mogli wszystko zaksięgować, zapisać oraz przydzielić Ci Twój unikalny numer w stowarzyszeniu. W momencie, gdy wszystko będzie okey, wrócimy do Ciebie z oficjalną informacją o przyjęciu do stowarzyszenia.

W planach mamy, aby każdy członek stowarzyszenia posiadał odpowiedni rodzaj potwierdzenia tego, że jest obecny w stowarzyszeniu. Będzie to pomocne wkrótce, gdy zaczniemy oferować członkom stowarzyszenia specjalne ułatwienia, benefity i inne rzeczy, które sprawią, że bycie w stowarzyszeniu będzie po prostu miłe, przyjemne i opłacalne.

W razie pytań zawsze możesz do nas napisać na kanałach social media, mailowo lub prywatnie.

Next Post Na co przeznaczymy zebrane pieniądze?

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!