Puszcza dla Puszczy

W sobotę 10 czerwca, w przededniu finału baraży odbyła się akcja „Puszcza dla Puszczy” której głównym celem, było zadbanie o porządek w Puszczy. Niepołomickiej Puszczy. Za organizację całego wydarzenia zabrała się grupa którą na pewno kojarzycie z trybun Puszczy – 1923.

Spotkaliśmy się o 12:00 w Puszczy Niepołomickiej od strony Staniątek. Przez 3 godziny, w towarzystwie kilkudziesięciu kibiców i sympatyków Puszczy Niepołomice udało się nam oczyścić spory obszar puszczy.

Cieszy fakt, że w sprzątaniu naszego lokalnego skarbu, udział wzięło sporo dzieciaków. Niemal każdy ubrany w koszulkę Puszczy!

Po udanej akcji i zebraniu kilku worków śmieci i odpadów w tym np. futryny drzwi, udaliśmy się na ognisko. Kiełbaski z grilla, domowej roboty smalec, chleb, ogórki… chyba nie brakowało niczego.

Między obecnymi osobami rozegrany został mały finał Pucharu Polski między Puszczą a Niecieczą. W tym meczu ewidentnie zabrakło polotu taktycznego trenera Tułacza czy akcji rodem od Lucjana Klisiewicza ale można powiedzieć, że akcji nie brakowało.

Dziękujemy za udział w wydarzeniu wszystkim kibicom i sympatykom Puszczy. Na pewno zorganizujemy wkrótce jeszcze podobne wydarzenia! Śledźcie nasze kanały w mediach społecznościowych oraz naszą stronę.

Dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia firmom:

  • Składy budowlane PSB Mrówka
  • Bell Polska
  • Nadleśnictwo Niepołomice
  • Harcerze ze Szczepu „Puszcza”

Zobaczcie galerię z całego wydarzenia:


Opublikowano

w

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *