Na co przeznaczymy zebrane pieniądze?

Jesteśmy pewni, że zastanawiasz się, na co kibice mogą zbierać pieniądze. Klub nie jest – według oficjalnych informacji – w żaden sposób zadłużony. Nie trzeba nigdzie dokładać ani nic ratować. Po co zatem stowarzyszenie takie jak nasze, miałoby jakkolwiek zbierać pieniądze? To jest jak najbardziej odpowiednie pytanie i już postaramy się na nie odpowiedzieć.

Nie ma co ukrywać, że Puszcza Niepołomice to jeden z najmniejszych klubów pod kątem infrastruktury, ale także ogólne budżetu nie tylko w 1 lidze, ale w ogóle w lidze centralnej. Ma to swoje dobre strony, ale ma też swoje gorsze strony. Dobre strony są takie, że pracują w tym klubie ludzie z pasją, misją i miłością do klubu. Nie ma tu sytuacji jak w innych klubach, że mamy do czynienia z karuzelą trenerską, prezesowską czy jakąkolwiek inną personalną. Wiele osób pracuje tu od lat wykonując często tytaniczną pracę na wielu frontach.

Z jednej strony, aby poprawić czy usprawnić pewne aspekty potrzebni są po prostu ludzie – nie tylko pieniądze. Czasem jednak drobne zakupy mogą znacząco ułatwić pracę sztabu szkoleniowego, akademii czy biura prasowego. Wiele razy słychać można było, że kibice wspierali klub poprzez zakup dronów do nagrywania treningów czy nowych maszyn, które rozwijały głębokość treningu.

Ruch kibicowski na Puszczy oczywiście istniał od lat, jednak to ostatnie 4 lata były czasem, kiedy faktycznie o Puszczy zaczęto znacznie częściej pisać i pokazywać jako miejsce coraz istotniejsze na mapie piłkarskiej Polski. Oczywiście wciąż brakuje nam bardzo, bardzo dużo, aby chociaż zbliżyć się do poziomu takich zespołów jak Legia, Lech, Wisła czy Cracovia. Chcemy jednak zrobić wszystko, aby trybuny przy Kusocińskiego 2 kojarzyły się nie tylko z kulturalnym i oddanym dopingiem, ale także z takim który sprawi, że dzieciaki w Niepołomicach nie będą mogły zasnąć z wrażenia po kolejnym i kolejnym meczu!

Działania na trybunach wespół ze wsparciem klubu sprawią, że poprawi się na stadionie frekwencja. Poprawiając frekwencję, będziemy mogli myśleć o rozbudowie/przebudowie stadionu niezależnie od tego czy awansujemy do Ekstraklasy czy też nie! Efektem będzie zbudowanie solidnej bazy kibiców Puszczy którzy będą razem z nami spędzali czas w czasie kolejnych kolejek meczów domowych, ale także – meczów wyjazdowych.

Co możemy Wam obiecać już teraz, to to, że:

  • Nie będziemy ze środków stowarzyszenia opłacać jakichkolwiek działań nielegalnych lub uważanych za niemoralne (pirotechnika, wandalizm, itp.)
  • Nie będziemy opłacać żadnej osoby czy to w stowarzyszeniu czy klubie
  • Będziemy transparentni! Każdy członek stowarzyszenia będzie miał wgląd w podsumowania tego na co została wydana każda jedna złotówka. Nic o Was, bez Was!
  • Będziemy kontynuowali budowę kulturalnego miejsca na piłkarskiej mapie Polski.
  • Stworzymy i zaprezentujemy rozbudowane oprawy na trybunach stadionu
  • Zadbamy o odpowiednią animację młodszych kibiców Puszczy na trybunach stadionu.

Nie wahaj się i dołącz do Puszcza23 już teraz!

Previous Post Puszcza23 - Zaczynamy!
Next Post Zamkowa9 z nami kibicami!

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!