Kibicu Puszczy Niepołomice!

Zapraszamy wszystkich fanów Puszczy Niepołomice do wzięcia udziału w naszym niezwykłym konkursie! Nasz ukochany klub piłkarski ma nową maskotkę – uroczego Żubra, który jest prawdziwym symbolem puszczy niepołomickiej. A teraz to Ty masz szansę nadać mu imię!

W puszczy niepołomickiej, wszystkie żyjące żubry posiadają imiona rozpoczynające się od liter “PO”, i teraz właśnie czekamy na Twoje propozycje imion. Bądź kreatywny i pomóż nam znaleźć najlepsze imię dla naszej maskotki!

Ale to nie wszystko! Zwycięzca naszego konkursu otrzyma wspaniałą nagrodę – koszulkę klubu piłkarskiego Puszcza Niepołomice wraz z autografami naszych zawodników. Co więcej, imię, które wybierzesz, zostanie dodane na koszulce meczowej, którą będzie nosiła nasza maskotka!

Prezentacja imienia odbędzie się na najbliższym wielkim meczu między Puszczą Niepołomice a Cracovią, więc to będzie prawdziwe wydarzenie dla naszego klubu i naszej społeczności.

Nie zwlekaj! Przesyłaj swoje propozycje imion dla naszego Żubra zaczynające się od “PO”, aby mieć szansę wygrać nie tylko wspaniałą koszulkę, ale także wieczną chwałę jako ten, kto nadał imię naszej maskotce. Do dzieła, kibicu Puszczy Niepołomice!

Zapisy zbieramy do 16 października 2023!

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!