Dołącz do stowarzyszenia i otrzymaj za darmo żółto-zielony szalik stowarzyszenia Puszcza23!

AKCJA DLA PIERWSZYCH 100 OSÓB KTÓRE DOŁĄCZĄ DO PUSZCZA23

Obecnie, w stowarzyszeniu mamy ponad 60 osób. Chcemy rozrastać się i prezentować godnie na trybunach przy Kusocińskiego, Kałuży, ale i na wyjeździe. Wiemy, że dla każdego powód dołączenia do stowarzyszenia może być różny chociaż finalnie, wszyscy dążymy do poprawy sytuacji Puszczy Niepołomice i ruchu kibicowskiego wokół niej.

Jak otrzymać szalik Puszcza23?

Wystarczy spełnić jeden prosty warunek!

Opłać składki członkowskie co najmniej na 4 miesiące w przód. Tyczy się to tak samo osób dorosłych jak i dzieci! Nic zatem nie przeszkadza, aby zapisać się razem ze swoim dzieckiem czy wręcz całymi rodzinami i cieszyć się na trybunach po pierwsze z obecności w Puszcza23 oraz z nowego szalika!

lub

Bądź już członkiem stowarzyszenia! Tak jest, nie będziemy jak operatorzy komórkowi oferować fajnych ofert tylko dla nowych członków! Szaliki otrzymają także wszyscy obecni już w stowarzyszeniu członkowie z opłaconymi na czas składkami. Także, jeżeli jeszcze nie opłaciłeś swojej składki – zrób to czym prędzej!

Podkreślamy – za szalik nie płacicie choćby złotówki! Jest to nasz prezent powitalny dla nowych członków stowarzyszenia Puszcza23!

Spieszcie się! Tylko pierwsze 100 nowych osób w stowarzyszeniu oraz obecni członkowie otrzymają szaliki!

Jak wygląda szalik?

Jest to wariacja ciepło przyjętego wcześniej szalika “Tradycja zobowiązuje” wydanego w zimie tego roku! Projekt szalika prezentuje się tak:

Oczywiście finalny wygląd będzie zdecydowanie lepszej jakości! Szalik nawiązywać ma wprost do awansu naszej kochanej Puszczy do Ekstraklasy. Będzie to niewątpliwie ogromna pamiątka podkreślająca prestiż tego wydarzenia.

Uwaga, szaliki dostępne będą za około 3-4 tygodnie!

Wypełnij deklarację, opłać składkę i dołącz do stowarzyszenia!

Previous Post Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pichór dołącza do Puszcza23
Next Post Puszcza - Ruch - Prezentacja maskotki klubowej Puszczy Niepołomice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!