Czerwcowe spotkanie członków stowarzyszenia

Dnia 24 czerwca 2023 o godzinie 17:00 rozpoczęło się pierwsze Spotkanie członków stowarzyszenia Puszcza23 w ramach którego podsumowane zostały wszystkie akcje, wydatki i działania zrealizowane od początku istnienia stowarzyszenia tj. kwietnia 2023.

Na zebraniu obecnych było około 40 osób w tym nasi najmłodsi członkowie! Zebranie miało charakter stricte podsumowujący. Przedstawiliśmy możliwie szczegółowo wpływy, koszty oraz efekty tego co udało się zrealizować.

Na moment przeprowadzania zebrania, na koncie stowarzyszenia znajdowało się blisko 8 tysięcy złotych. Jest to dalece wykraczające po za to co zakładaliśmy sobie na początku! Wciąż jednak jest wiele do zrobienia w kwestii promowania i propagowania stowarzyszenia. 

Podsumowanie to nie jedyna kwestia która została poruszona w czasie zebrania. Przedstawiliśmy także plany na najbliższy czas. Wiele z nich już się wydarza o czym będziemy informować na bieżąco w odpowiednim momencie.

Co jednak jest w planie:

  • Wsparcie przy promocji akcji sprzedaży karnetów – wykup miejsc reklamowych, plakatowanie, wsparcie w mediach społecznościowych
  • Wsparcie przy uruchomieniu Klubu Biznesu – to bardzo duży temat który – mamy nadzieję – pomoże Puszczy wskoczyć na wyższy poziom dzięki lokalnej biznesowej społeczności.
  • Wsparcie przy sprzedaży akcesoriów klubowych – szybsza sprzedaż w kasie, projektowanie i realizacja nowych gadżetów i wiele więcej!
  • Wsparcie przy organizacji meczów wyjazdowych – jeszcze wiele meczów wyjazdowych jak ten do Niecieczy nas czeka.
  • Wsparcie i wolontariat w dniach meczowych – organizacja meczu w Ekstraklasie to nie przelewki. Niezbędna będzie nasza pomoc w wielu czasem nieoczywistych miejscach.

Możemy także zdradzić, że aktywni członkowie stowarzyszenia będą mogli liczyć na zniżki na zakupy w sklepie klubowym – tak stacjonarnym jak i internetowym. Do tego jako pierwsi dowiecie się o akcji sprzedaży karnetów. Mało tego – członkowie stowarzyszenia będą mogli liczyć na zniżki i pierwszeństwo na zakup karnetu! A wiele wskazuje, że karnet na Puszczę w sezonie 2023/2024 to będzie towar bardzo chodliwy! Dodatkowo pracujemy już na zniżkami w firmach partnerskich. Już udało się porozumieć z restauracją Zamkowa9 w tej sprawie!

Chcąc podnieść jakość życia kibicowskiego przy klubie, mamy także inne zadania w planach do realizacji na najbliższy czas:

  • Organizacja turnieju FIFA23 którego zwycięzca będzie reprezentował nasz klub w rozgrywkach Ekstraklasa Games.
  • Chcemy poprawić nagłośnienie młyna na stadionie. Megafon daje radę, ale chcemy aby cały stadion nas słyszał i żył meczem.
  • Przeprowadzimy akcję gruntownego sprzątania stadionu – usuwamy wszelkie śmieci, wlepki czy inne niepotrzebne rzeczy. Do Ekstraklasy mamy przystąpić ze stadionem wyglądającym jakby dopiero go wybudowano.
  • Szeroko rozumiana poprawa organizacji “młyna” do jeszcze lepszej pracy i organizowania dopingu.
Previous Post Puszcza dla Puszczy
Next Post Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pichór dołącza do Puszcza23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!