1 Kibicowski Turniej E-sportowy zakończony!

11 maja odbył się zapowiadany przez nas turniej dla dzieci i młodzieży w grę EA FC24 na konsolach Xbox. Przygotowaliśmy 4 stanowiska do gier co pozwoliło dosyć sprawnie przeprowadzić całe zawody.

W wydarzeniu wzięło udział 25 osób. Najmłodszy uczestnik miał 7 lat a najstarszy – 17. Już chwilę przed 10:00 pierwsi gracze meldowali się w Izbie Regionalnej potwierdzając swój udział w turnieju. Możliwe było rozgrzanie się grając pierwsze, niezobowiązujące mecze towarzyskie czy zagrać w piłkarzyki.

Około godziny 10:45 rozpoczęliśmy pierwsze mecze eliminacyjne. Już na tym etapie, nie obyło się bez niespodzianek! Jedna z par rozgrywająca swoje spotkanie okazała się być rodzeństwem! Niestety, do dalszego etapu przeszedł tylko jeden z braci, mimo że do zasad, z racji nieparzystej ilości uczestników, wprowadzono zasadę dzikiej karty – spośród wszystkich przegranych, losowana była jedna osoba która mogła zagrać w dalszym etapie.

Losowanie par na niemal każdym etapie turnieju odbywało się z pomocą naszego kochanego Połomka który dzielnie losował kolejne pary turnieju.

Po zakończeniu 1/4 finału, losowanie zostało zrealizowane przez nowego burmistrza miasta i gminy Niepołomice – Michała Hebdę. Na bazie tego losowania udało się rozlosować pary półfinałowe które zdecydowały finalnie kto zagra w meczu o 3 miejsce oraz o miejsce 1.

Finalistami turnieju zostali:

1 miejsce: Dominik Landowski,

2 miejsce Kajetan Sergi,

3 miejsce: Patryk Makuła,

4 miejsce: Jan Buczek

Zwycięzcy turnieju otrzymali takie oto nagrody:

1 miejsce: voucher do PuszczaStore na kwotę 250 zł, gra EA FC 24, słuchawki bezprzewodowe Logitech Gaming Pro X, Szalik P23, smycz P23

2 miejsce: voucher do PuszczaStore na kwotę 170 zł, pad xbox x zielony, gra EA FC 24, szalik P23, smycz P23

3 miejsce: voucher do PuszczaStore na kwotę 150 zł, gra EA FC 24, XBOX Game Pass ultimate na 3 miesiące, szalik P23, smycz P23

4 miejsce: voucher do PuszczaStore na kwotę 100 zł, gra EA FC 24, XBOX Game Gass gold na 3 miesiące, szalik P23, smycz P23

Co jednak istotne – w turnieju każdy uczestnik mógł cieszyć się z otrzymania swoistej nagrody pocieczenia! Przegrani z pierwszego etapu otrzymywali maskotki Połomka natomiast osoby, które odpadły na dalszym etapie, szaliki stowarzyszenia “Puszcza Niepołomice – Nigdy się nie poddamy”. Dodatkowo, wśród wszystkich obecnych uczestników rozlosowane zostały dwie gry EA FC24! Ogólna pula nagród, łącznie miała wartość około 2500zł z czego 1600 otrzymaliśmy w ramach realizacji grantu od miasta i gminy Niepołomice.

W czasie turnieju nie zabrakło gości specjalnych! Odwiedził nas Maksymilian “Zalewskyy” Zalewski – zawodnik e-sportowy w grę EA FC24 który reprezentuję Puszczę Niepołomice w rozgrywkach Ekstraklasa Games oraz Kuba Stec – czyli zawodnik pierwszej drużyny Puszczy Niepołomice! Ponadto, na nasz turniej wpadł nowo wybrany burmistrz Michał Hebda, który rozegrał spotkanie z Zalewsky’m.

W międzyczasie rozgrywania meczy turniejowych, uczestnicy grali także mecze z naszymi gośćmi to jest z Kubą Stecem oraz Zalewsky’m

Całe wydarzenie zakończyło się około godziny 15. Już teraz możemy powiedzieć, że na 1923% wkrótce będziemy chcieli zorganizować II edycję turnieju – na pewno jednak odbędzie się ona z jeszcze większą pompą i jeszcze lepszymi atrakcjami!

Dziękujemy wszystkim za przybycie, wspólną grę i mamy nadzieję, że było warto!

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć gdyby nie wsparcie Miasta i Gminy Niepołomice oraz klubu Puszcza Niepołomice.

Previous Post Pogoń Szczecin - PUSZCZA NIEPOŁOMICE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Your Cart

Cart is Empty
Updating Cart!